Коли посуд миється сам, або Обираємо кращий миючий засіб для посудомийної машини

Миття посуду – це безкінечна справа, яка забирає чимало сил і часу. У цьому плані значно спрощує життя посудомийна машина, про яку мріє, мабуть, кожна господиня. Адже це просто казка – поставити брудний посуд і вийняти ідеально чистий!

Така техніка дедалі більше затребувана, з’являються нові, оснащені додатковими функціями моделі. Звичайно, від конструкції, потужності та функцій посудомийки залежить дуже багато, але не менш важливо правильно обрати кращий миючий засіб для посудомийної машини. Отже, які бувають засоби для посудомийки і як же їх обирати?

Сучасний ринок пропонує декілька видів засобів для посудомийних машин: порошок, гель, таблетки і капсули. Спробуємо зробити короткий огляд кожного із них.

Порошок – один із найдешевших посудомийних засобів, і він досить популярний. На полицях магазинів є великий вибір порошків для посудомийки, тому можна обрати найбільш пригожий для вас варіант. До плюсів порошку можна віднести його невисоку вартість, хороші миючі властивості і економність. Мінуси – трапляється, що погано виполіскується і через свої абразивні властивості може подряпати делікатний посуд.

Варто зазначити (і це стосується не тільки порошку), що у посудомийні засоби зазвичай додають такі компоненти, як сіль для посудомийки і кондиціонер. Що це і навіщо?

Справа в тому, що вода у сучасних водопроводах часто має підвищену жорсткість і домішки, які з часом створюють наліт на деталях посудомийної машини і погіршують її роботу. У кожній посудомийній машині є спеціальний пристрій – іонообмінник, задача якого – пом’якшувати воду. Це відбувається завдяки спеціальному смоляному засобу, що містить іони натрію. З часом вони вимиваються, що показує контролер, який є практично у всіх машинах. Поповнити запаси іонів натрію покликана сіль для посудомийок, яка може міститися у мийних засобах або продається окремо.

Кондиціонер для посудомийної машини повністю змиває залишки мийних засобів, роблячи посуд ідеально чистим, блискучим і без розводів. Особливо корисний він для скла.

Гель для посудомийки – це зручний і економний засіб, який полюбляють багато господинь. Від підходить для будь-якого посуду, ідеально очищає навіть найсильніші забруднення, не містить абразивів, швидко розчиняється у воді, тому підходить для коротких циклів. З мінусів, мабуть, тільки дорожча ціна і необхідність дозування.

Капсули і таблетки для посудомийки – на сьогодні найбільш поширений і затребуваний засіб для посудомийних машин. Причина у його зручності (що простіше – закинути таблетку) і багатофункціональності. Використовуючи таблетки, не потрібно купувати додаткові засоби – всі необхідні компоненти входять у їх склад. Ви без зайвих зусиль отримаєте бездоганно чистий посуд і дбайливий догляд за посудомийкою. Із мінусів – досить висока ціна і неможливість використовувати цей засіб для короткого циклу миття (таблетки і капсули довго розчиняються).

Не посперечаєшся, посудомийна машина – це справжня помічниця кожної господині, яка значно полегшує і спрощує побут сім’ї. А посудомийний засіб варто вибирати згідно зі своїми вподобаннями і гаманцем. Найкращі пропозиції для вас має інтернет-магазин Clean House, у каталозі якого ви знайдете недорогі й ефективні засоби для посудомийки та іншу побутову хімію за доступними цінами. Заходьте у наш магазин і вибирайте найкращі засоби за доступною ціною і з доставкою по Україні.