Капсули для прання, гель чи хороший пральний порошок: секрети ідеальної чистоти

Кожна господиня має свої секрети ідеального прання: хтось використовує народні засоби, хтось — господарське мило, а дехто пере тільки вручну. Проте стрімкий розвиток технологій покликаний полегшити нам життя: з'являються дедалі більше сучасних моделей пральних машин та високоефективних засобів для прання, що легко видаляють найскладніші плями. То чому б не скористатися такими можливостями?

У продажу наявний настільки широкий асортимент засобів для прання, що, чесно кажучи, вибрати складно навіть найдосвідченішим. До того ж багато хто звик довіряти перевіреним засобам і боїться експериментувати. І даремно.

Найчастіше виникають сумніви, яку форму прального засобу обрати — порошок, гель, а може, капсули? Спробуємо порівняти їхні властивості, розглянути особливості та об'єктивно висвітлити плюси й мінуси.

Мабуть, найпоширенішим засобом для прання є всім звичний і знайомий порошок. Це класика жанру, популярна серед різних вікових категорій. Як і всі засоби, порошок має переваги і недоліки.

Плюси

— Завдяки своїм абразивним частинкам порошок найкраще підходить для прання грубих тканин і виведення застарілих п'ятен;
— Можливість точного дозування;
— Найбільш лояльна ціна.

Мінуси

— Легко розсипати;
— При засипанні у пральну машину піднімається пил, що не дуже добре для алергіків і людей з хворобами дихальних шляхів;
— Погано виполіскується;
— Залишки, що не розчинилися, осідають на пральній машині і погіршують її роботу.

Порівняно з порошком, гелі і капсули для прання мають м'якшу дію і бережніше діють на тканини. Але тут є зворотна сторона медалі: якщо пляма задавнена і в'їлася в тканину, ці засоби можуть з нею не впоратися.

По суті, гель для прання і капсули — це те ж саме, тільки останній засіб дозований і у кожну капсулу, крім безпосередньо пральної складової, входить ополіскувач.

Плюси

— Повністю розчиняються і добре виполіскуються, не залишаючи слідів на одязі та пральній машині;
— Найкращий варіант для алергіків та чутливих людей;
— Компактна упаковка, яку зручно зберігати;
— Не пошкоджує делікатні тканини, малюнок і колір.

Мінуси

— Не завжди справляється зі складними плямами;
— Капсули неможливо дозувати, при невеликому об'ємі прання це дуже незручно;
— Більш відчутний запах, що не всім подобається.

Загалом, як радять досвідчені господині, найкраще мати у запасах усі засоби для прання і використовувати їх залежно від потреб. Так, для прання недорогих речей з простих тканин і робочого одягу варто взяти хороший пральний порошок. Делікатні тканини та дитячий одяг періть за допомогою гелю або капсул. Підходьте до вибору засобів для прання з розумом — і ваші речі завжди будуть ідеально чистими. До того ж такий варіант — це найкраще співвідношення якості прання і витрат на нього.

Інтернет-магазин Clean House пропонує великий вибір якісних засобів для прання — порошки, гелі, капсули — за найкращими цінами. Замовляйте товари для побуту з доставкою по Україні у нашому каталозі.